Про Navitasoft

Navitasoft пропонує програмні рішення для сфери енергетики учасникам ринку електроенергії та природного газу, як-от операторам газотранспортних систем і газосховищ, трейдерам, шиперам і регуляторам енергетичного сектора.

Ми розробляємо*, впроваджуємо й підтримуємо ІТ-платформи, які визначають майбутнє транспортування енергії, керування її торгівлею і зберіганням. Наше програмне забезпечення допомагає операторам енергетичних систем у торгівлі своєю інфраструктурою для транспортування й розподілу електроенергії або газу, як послугою. Трейдери енергією також користуються цими послугами завдяки рішенням Navitasoft. Наше програмне забезпечення для трейдерів допомагає у керуванні договорами й портфелями, прогнозуванні, номінації та плануванні, алокації та обліку. Наші ІТ-платформи, системи доступу третіх сторін (TPA) та інші програми для операторів систем допомагають у торгівлі потужностями, номінації, алокації та обліку. Ми пропонуємо прозорі ринкові рішення, що відповідають вимогам норм. Ми також пропонуємо свої рішення у вигляді хмарної служби.

*Нашим стратегічним партнером є компанія IP Systems. Компанія розташована в Угорщині; в ній працюють 150 фахівців: розробники програмного забезпечення, аналітики енергетичного сектора. IP Systems застосовує японську адаптивну методологію розробки програмного забезпечення, яка дозволяє розробляти застосовні програмні продукти в короткі строки.

Основні цінності

Швидкість. Ви не повинні чекати роками. За допомогою адаптивної методології ми досягаємо застосовних результатів у найкоротші строки.

Якість. Виконати складні ділові вимоги непросто. Для нас найважливішим показником якості є придатність наших рішень для використання в основній діяльності замовника.

Навчання. Понад 150 кваліфікованих фахівців у сфері розробки програмного забезпечення й бізнес-аналітики в енергетичному секторі, яких об'єднує один принцип: немає нічого неможливого.