• Alpiq — швейцарський провідний постачальник електричної та інших видів енергії, орієнтований на європейський ринок. Компанія займається виробництвом електроенергії, а також торгівлею енергією та її продажами. Alpiq пропонує своїм клієнтам комплексні, ефективні послуги з постачання енергії для будівель і заводів, транспортні технології, а також енергопостачання і проектування промислових підприємств.

  • Bulgartransgaz є оператором газотранспортної системи, відповідальним за 1835 км внутрішніх транспортних трубопроводів і 930 км транскордонних транзитних трубопроводів, а також за експлуатацію національних газосховищ.

  • CEEGEX ставить за мету створити регіональний ринок скрапленого газу, так званий «розподільний вузол», на базі наявної інфраструктури. Це дозволяє ефективно використовувати вже наявну й сплановану інфраструктуру й застосовувати угорські можливості на регіональному рівні.

  • Відповідно до своєї ліцензії на експлуатацію газотранспортної системи компанія FGSZ транспортує природний газ та експлуатує газотранспортну систему в середовищі законодавчо регламентованого ринку. FGSZ має у власності й експлуатує газотранспортну систему високого тиску Угорщини.

  • GDF SUEZ є гравцем на світовому енергетичному ринку й досвідченим оператором у трьох ключових секторах електроенергії, природного газу й енергетичних послуг. Компанія підтримує зміни в суспільстві, що базуються в рівній мірі на економічному зростанні, суспільному прогресі й збереженні природних ресурсів.

  • Hrvatska elektroprivreda (HEP Group) є національною енергетичною компанією, яка займається виробництвом, розподілом і постачанням електроенергії вже більше століття.

  • ELMŰ-ÉMÁSZ є торговою філією групи компаній ELMŰ-ÉMÁSZ-MÁSZ, однієї з найстаріших і найважливіших рупп компаній в угорському електроенергетичному секторі.

  • Hungarian Gas Trade Ltd. є провідним трейдером природного газу в Угорщині, а також однією з найбільших компаній країни. Бувши головним партнером угорських постачальників газу, компанія забезпечує надійне постачання газу населенню, малому й середньому бізнесу, а також відіграє важливу роль на ринку кінцевих користувачів, виступаючи партнером електростанцій, постачальників централізованого теплопостачання й промислових споживачів.

  • Компанія Aspect Holdings розширила свої міжнародні розвідувальні роботи в червні 2004 року і тепер контролює будапештську компанію Hungary Horizon Energy, LTD (HHE). Наразі HHE є другим найбільшим власником ліцензії в Угорщині, який веде розвідувальні роботи на 5 000 000 акрів.

  • Угорська асоціація створення резерву вуглеводнів (MSZKSZ) заснувала законного правопопередника MMBF Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság — Natural Gas Storage Plc. (надалі — MMBF Zrt.) у 2006 році.

  • Компанія Podzemno Skladište Plina d.o.o. (PSP) утворилась у результаті розділення газосховищ INA Group на початку 2009 року. На підставі рішення хорватського уряду компанія Plinacro d.o.o., що займається транспортуванням і торгівлею природним газом, 1 травня 2009 року викупила у INA Group компанію Podzemno Skladište Plina d.o.o., в результаті чого Республіка Хорватія отримала у власність 100% компанії PSP.